Co wyróżnia Gazstal S.A.?

Przemysł wiertniczy oraz hutnictwo to skomplikowane gałęzie gospodarki, które dla wielu wydają się być owiane tajemnicą. Specyfika materiałów, sposoby ich łączenia, ilość typów oferowanych produktów mogą przytłoczyć, dlatego z pomocą przychodzą przedstawiciele Gazstal S.A.

Dział handlowy Gazstal S.A.

Ile jest rodzajów stali? Czym różnią się rury wydobywcze od okładzinowych? Co dają różne gwinty rur? Gdzie kupić nietypowe kształtowniki czy blachy? Na te i inne pytania z chęcią odpowiedzą handlowcy Gazstal S.A., przed którymi wyroby hutnicze oraz stal nie mają żadnych tajemnic. Nasz zespół to grono ekspertów, którzy od lat zajmują się tymi zagadnieniami. To dzięki ich pracy i podejściu do klienta Gazstal S.A. stała się rozpoznawalną, chętnie wybieraną i cenioną firmą.

dział handlowy Gazstal S.A.

Dlaczego warto?

Największymi atutami biura obsługi klienta są: profesjonalne podejście do tematu, udzielanie rzetelnych informacji, stały kontakt z odbiorcą. Jeśli masz pytania na temat oferty lub interesuje Cię konkretny produkt, przedstawiciel handlowy udzieli Ci potrzebnych informacji. Wiemy, że podjęcie decyzji zakupowej ogromnej ilości materiałów czy produktów potrafi być trudne, dlatego zanim dojdzie do transakcji, wszystkie zagadnienia są dokładnie omawiane i ustalane. Nasz przedstawiciel przeprowadza Cię po kolei przez wszystkie etapy, poczynając od zapoznania z ofertą, poprzez przedstawienie różnych wariantów, aż do przyjęcia zamówienia. Co ważne, żaden ruch nie jest wykonywany bez zgody klienta. Dzięki temu obie strony mają klarowny obraz sytuacji.

dział handlowy Gazstal S.A.

Skontaktuj się z nami

Będąc największą hurtownią stali i wyrobów hutniczych w woj. lubuskim, Gazstal S.A. słynie z profesjonalnego biura obsługi klienta. Nasi przedstawiciele handlowi to osoby, które służą ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą na temat oferowanych produktów. Skontaktuj się z nami już dziś, chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru.

Dział handlowy:

Tel: +48 68 475 56 31-33
Tel: +48 68 451 20 29
FAX: +48 68 451 20 27
Email: dzh@gazstal.pl

 

Sprzedaż detaliczna i atesty:

Tel: +48 68 475 56 42
Tel: +48 68 451 20 29
Email: detal@gazstal.pl