Wielkie nowości w tradycyjnej branży

Hutnictwo zdaje się być hermetyczną branżą, w której stosunkowo rzadko daje się zauważyć nowości. To tylko pozory, chociaż używane materiały, sposoby ich zastosowania czy łączenia to procesy doskonalone przez całe dekady. Również i tutaj często pojawiają się jednak innowacyjne rozwiązania.

Na prekursorskie rozwiązania ze stali konstrukcyjnej czekają przedsiębiorstwa produkcyjne z całego kraju i Europy – dzięki zaangażowaniu dystrybutorów takich jak Gazstal S.A. ich oczekiwania nie pozostają bez odpowiedzi.

Solidne podstawy

Jedną z najgorętszych nowości, jakie niedawno trafiły do rodzimych i zagranicznych firm, są między innymi siatki zbrojeniowe w dodatkowych wymiarach. Te powszechnie znane rozwiązania znajdują od dekad zastosowanie w budownictwie, przede wszystkim na pierwszych etapach prac. Obecność siatek zbrojeniowych jest niezbędna do wzmocnienia stropów, posadzek, ścian oraz podłóg w budynkach mieszkalnych, ale również bardziej rozległych powierzchni narażonych na duże przeciążenia, na przykład autostrad. W przypadku zastosowań na mniejszą skalę, mogą one również stanowić dodatkową osłonę dla ogrzewania podłogowego.

Otwarci na innych

Niemniej oczekiwane przez „branżę” były ceowniki do bram przesuwnych o wymiarach: 70x70x22,5×4 oraz 80x80x27,5×5. Elementy o przekroju litery C dostępne są w różnych długościach, co znacznie usprawnia proces montażu, a następnie użytkowania bram, i to niezależnie od warunków. Odpowiednio dobrana szyna sprawia, że jej użytkowanie nie wymaga użycia dużej siły – nawet w przypadku wielkich przedsięwzięć i zastosowań na przemysłową skalę.

Szczegółowych informacji na temat oferowanych produktów udzielają pracownicy działu handlowego.

Dział handlowy:

Tel: +48 68 475 56 31-33
Tel: +48 68 451 20 29
FAX: +48 68 451 20 27
Email: dzh@gazstal.pl