Nowości w ofercie Gazstalu

Sezon budowlany już za pasem – gdy tylko temperatura stanie się bardziej przyjazna, rozpoczną się nowe inwestycje. Ich pomyślna realizacja byłaby wręcz niemożliwa bez elementów ze stali – nawet jeśli nie są one widoczne, to i tak stanowią solidną podstawę przedsięwzięcia.

Wraz z tym sezonem do rąk odbiorców trafią kolejne rozwiązania, które dodatkowo ułatwią ich pracę. Pośród nowości nie mogło zabraknąć elementów do prac wykończeniowych, w tym profili zamkniętych. Dzięki produkcji w oparciu o rozmaite kształty, ostateczny element może mieć kwadratowy, prostokątny lub okrągły przekrój. To doskonały materiał na rozmaite balustrady, słupki, części maszyn i urządzeń, składnik stalowych konstrukcji, a także, co już zostało wspomniane, niezbędny element prac wykończeniowych podczas budów i remontów.

Poznać branżę

Odpowiadając na zapotrzebowanie branży, producenci sprawnie kształtują współczesny rynek. Co ciekawe, mimo dużej konkurencji ze strony tworzyw sztucznych, stal i wyroby pochodne nadal pozostają najważniejszym materiałem konstrukcyjnym i nic nie wskazuje na to, że wkrótce mają nastąpić jakiekolwiek zmiany w tej kwestii. Tak długo, jak inne gałęzie gospodarki będą dążyć do rozwoju, tak długo wybory hutnicze będą zdobywać nowych nabywców i kolejne rynki.

Nowa oferta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzamy asortyment dla branży budowlanej oraz kowalstwa. W najnowszej ofercie znalazły się wysokiej jakości elementy, w tym: siatki zbrojeniowe, ceowniki do bram przesuwnych, a także okrągłe i prostokątne profile zamknięte o różnych wymiarach. To nie koniec udogodnień – aby maksymalnie usprawnić współpracę, wprowadziliśmy również możliwość transportu. Dostarczenie gotowych produktów do miejsca docelowego jeszcze nigdy nie było łatwe!

Mamy dla Was:

  • Siatki zbrojeniowe:
  • Q335 8×8/5000×2150/150x150mm B500A
  • Q188 6×6/5000×2150/150x150mm B500A
  • Ceowniki do bram przesuwnych: 30x30x10x2, 70x70x22,5×4, 80x80x27,5×5 (dostępne w różnych długościach)
  • Profile zamknięte kwadratowe, prostokątne, okrągłe (szeroki wybór wymiarów);
  • Oferta specjalna na: Profile zamknięte prostokątne: 80x20x1,5, 60x20x1,5

Ile jest gatunków stali? Czym różnią się rury wydobywcze od okładzinowych? Co dają różne gwinty rur? Gdzie kupić nietypowe kształtowniki czy blachy? Na te i inne pytania z chęcią odpowiedzą handlowcy Gazstal S.A., przed którymi wyroby hutnicze oraz stal nie mają żadnych tajemnic.