Realizacja zamówienia w Gazstal

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak wygląda realizacja zamówienia w hurtowni stali, oto przewodnik stworzony specjalnie dla klientów Gazstalu. Zobacz, jak przebiega proces realizacji Twojego zamówienia od momentu nawiązania kontaktu z przedstawicielem handlowym aż po dostarczenie towaru pod drzwi.

Etap 1: Złożenie zamówienia

Po otrzymaniu od klienta zapytania przedstawiciel handlowy Gazstal tworzy ofertę oraz określa dostępność zamawianego towaru. Jako największa hurtownia stali w regionie posiadamy ogromny wybór materiałów oraz wyrobów hutniczych. Na bieżąco ściągamy chwilowo niedostępne artykuły, dlatego czas realizacji zamówienia jest bardzo krótki. To główny atut Gazstalu, który jest doceniany przez naszych stałych klientów. Towar może być dostępny od ręki lub do sprowadzenia (wtedy powstaje oferta specjalna na zamówienie). Na tym etapie ustalamy ilość zamawianych wyrobów oraz ich ceny. Zaraz po zatwierdzeniu przez klienta oferty przystępujemy do realizacji.

Etap 2: Realizacja

Kompletujemy wszystkie materiały. Jeśli w skład zamówienia wchodzi towar, którego nie ma w magazynie, termin realizacji jest zależny od jego sprowadzenia. W trakcie całego procesu klient jest informowany na bieżąco o postępach. Gdy tylko towar zostanie skompletowany, powiadamiamy go o zrealizowaniu jego zamówienia. Całość przygotowujemy do odbioru lub dostawy przez firmę transportową.

Etap 3: Płatność i odbiór

Dostawa oraz metoda płatności zależy od preferencji klienta. Hurtownia stali Gazstal oferuje dwie możliwości odbioru towaru: wysyłka na koszt klienta lub odbiór osobisty z magazynu Gazstalu. Klient może dokonać przedpłaty lub płatności gotówką za zamówienie. Cały proces zakupu towaru zamyka faktura, która jest wystawiana natychmiast po odebraniu/dostarczeniu towaru pod wskazany adres.

Dział Handlowy Gazstal

Za kontakt z klientem oraz nadzorowanie realizacji zamówienia jest odpowiedzialny Dział Handlowy Gazstal. Nasi przedstawiciele handlowi są w stałym kontakcie z kontrahentami i są źródłem informacji na temat oferowanych produktów oraz ich dostępności. Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi klienta, dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy.

dział handlowy Gazstal S.A.

Dział handlowy:

Tel: +48 68 475 56 31-33
Tel: +48 68 451 20 29
FAX: +48 68 451 20 27
Email: dzh@gazstal.pl

Sprzedaż detaliczna i atesty:

Tel: +48 68 475 56 42
Tel: +48 68 451 20 29
Email: detal@gazstal.pl

dział handlowy Gazstal S.A.